Autoszrot Bielsko-Biała

Kierowco! Skup pojazdów w Bielsku-Białej to nie jedyna usługa, jaką możemy Ci zaoferować. Przejdziemy z Tobą cały proces kasacji samochodu.

W życiu prawie każdego właściciela samochodu przychodzi taki dzień, kiedy uznaje, że z jego samochodu nie będzie już żadnego pożytku. Nie zostanie przywrócony do życia, nie będzie atrakcyjnym towarem, nie zainteresuje się nim też nawet najbardziej niewymagający kupiec. Jedynym wyjściem – autoszrot. W Bielsku-Białej, jako Elolo Moto Centrum, już od co najmniej 10 lat zajmujemy się kasacją i złomowaniem takich nikomu niepotrzebnych pojazdów.

Złomowanie pojazdów musi odbyć się wedle ściśle określonych zasad prawnych i środowiskowych. Polskie prawo nakłada na na właściciela zupełnie niesprawnego auta obowiązek kasacji, po której powinno nastąpić wyrejestrowanie go w wydziale komunikacji właściwego urzędu. Aby tego dokonać, potrzebne jest zaświadczenie o oddaniu pojazdu do kasacji, które wydajemy w przypadku każdej naszej transakcji.

Autoszrot – jakich dokumentów potrzebuję?

W Bielsku-Białej, jak i w całym kraju, podczas oddawania samochodu do kasacji powinieneś mieć ze sobą:

  • dowód osobisty albo inny dokument, który potwierdzi Twoją tożsamość,
  • dowód rejestracyjny pojazdu,
  • kartę pojazdu albo inny dokument potwierdzający dane z dowodu rejestracyjnego,
  • umowę kupna sprzedaży, jeśli dane obecnego właściciela są inne niż te zawarte w dowodzie rejestracyjnym.

Aby dopełnić formalności kasacyjnych i skutecznie wyrejestrować pojazd, pomagamy Ci w unieważnieniu dowodu rejestracyjnego pojazdu, jego karty i tablic rejestracyjnych. Cały proces powinien trwać kilkanaście minut.

Złomowanie auta to w Elolo Moto Centrum krótka chwila!

Pamiętaj, że jeśli nie przeprowadzisz tych czynności, możesz zostać obarczony wysoką karą finansową np. za brak ważnego ubezpieczenia OC – nawet jeśli Twoje auto nie wyjechało na ulice.

Nie jesteś pewien, co wykonać w kolejnym kroku? Jeśli oddajesz nam samochód na szrot, otrzymasz bezpłatne porady – podobnie jak bezpłatny jest transport pojazdu z dowolnego miejsca w województwie śląskim, opolskim i małopolskim. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty!

Autozłom – transport gratis i w jeden moment

Twój samochód jest spalony? Po zalaniu? Totalnie zniszczony w wypadku? Niezależnie od jego rozmiaru, marki czy typu zabierzemy go od Ciebie z dowolnego miejsca w okolicach Bielska-Białej. Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój, Żywiec, a może Mikołów? W ciągu 24 godzin od telefonu pojawimy się z lawetami i bezpłatnie załadujemy i przewieziemy pojazd – a Twój problem zniknie w zamian za godną opłatę. Zapraszamy Cię do kontaktu – ustalenie szczegółów zajmie nam chwilę!

Pozbądź się grata i jednocześnie popraw warunki, w jakich żyjemy! Środowisko będzie w lepszej kondycji, jeśli coraz więcej produkowanych przez nas odpadów zostanie ponownie włączone do produkcji. Każdy oddany na złom pojazd to setki kilogramów surowców, materiałów i podzespołów, które w różnej formie mogą dzięki recyklingowi wrócić do obiegu. Oddając nam pojazd do kasacji, zyskujesz nie tylko dodatkową gotówkę, ale również lepsze samopoczucie.

Złomowanie to tylko część proponowanych przez Elolo Moto Centrum usług. Poznaj naszą ofertę skupu pojazdów w Bielsku-Białej!