Dlaczego my?

Jako autoskup działamy od ponad 15 lat. Odbieramy pojazdy z Bielska-Białej, Katowic, Zabrza, Pszczyny, Świętochłowic i innych miast, które znajdują się na terenie województwa śląskiego. Tak długie funkcjonowanie na rynku to nie przypadek – klienci wybierają nas, bo wiedzą, że otrzymają dobrą ofertę, a sposób obsługi będzie więcej niż zadowalający. Jakie są inne powody, dla których się z nami skontaktować?

  • Wyższe ceny, wyższe standardy. W Elolo Moto Centrum postawiliśmy sobie wysokie standardy obsługi klienta. W naszej branży ma to przełożenie przede wszystkim na proponowane stawki za zakup pojazdów. Mamy stałych odbiorców na całym świecie, również w Azji i Afryce, co powoduje, że nasza skala działania przewyższa tę u konkurencji. Rezultatem są atrakcyjniejsze ceny.
  • Jasne procedury, przejrzyste zasady. Podajemy jedną kwotę, na którą się zgadzasz. W każdym momencie, aż do podpisania umowy kupna sprzedaży, możesz zrezygnować z transakcji. Nie pobieramy prowizji, dodatkowych kosztów, nadprogramowych opłat.
  • Pewny komfort, niezbita wygoda. Zbite auto? Jeśli mieszkasz na terenie województw śląskiego, małopolskiego i opolskiego w parę godzin przyjedzie do Ciebie laweta i załaduje pojazd, który nie jest Ci już potrzebny. Wszystkich formalności dopełnimy w kilka chwil, a wyliczona kwota zakupu trafi do Ciebie w formie gotówki lub przelewu – od razu!
  • Wolny czas, dobre samopoczucie. Kartka na szybie? Ulotki w skrzynkach pocztowych? Ogłoszenia w internecie, których nikt nie przegląda? Zapomnij! W naszym autoskupie samochód sprzedasz od ręki, za dobre pieniądze, bez nerwów i długich negocjacji. Maksymalnie w 24 godziny!

Zobacz, w jaki sposób tworzymy wyceny samochodów używanych i przeznaczonych na szrot.